Nieuwjaarsduik Castricum Aan Zee
Nieuwjaarsduik Castricum
Op 1 januari is het weer zover, de nieuwjaarsduik Castricum Aan Zee. Elk jaar weer staan er duizenden mensen startklaar om het koude water te trotseren. Een frisse duik voor het nieuwe begin van het jaar. De nieuwjaarsduik wordt gehouden op het strand bij strandpaviljoen Deining. Het hele strand is deze dag afgeladen met mensen die komen duiken, maar ook die komen kijken. Doet u ook mee? Of kom anders gezellig meekijken naar dit fantastische jaarlijks terugkerend evenement.
Kan ik mijn auto parkeren?
Jazeker, en voor dit evenement kunt u gratis uw auto parkeren bij het grote parkeertrein van PaanZEE. Bent u alvast benieuwd naar de nieuwe parkeertarieven van PaanZEE of wilt u weten welke verschillende jaarabonnementen er zijn? Kijk dan voor meer informatie op PaanZEE jaarabonnementen.
Hoe laat begint het?
De nieuwjaarsduik is van 14.00 uur t/m 15.00 uur op het Castricumse strand. Wij wens u een hele fijne dag toe. En mocht u een duik gaan nemen, vergeet dan niet uw handdoek en badjas mee te nemen.
Leave your comment
You must be logged in to post a comment.